fbpx
Koguvõimsus – 7.2 MW
Projektide arv – 800+
Vähendatud CO2 emissioone – 7400 t/aasta
Esindatud – 10 riigis

Bürooassistent-raamatupidaja

Solarstone'is (Vaata kõiki töökuulutusi)
Täiskohaga
Tartu
Raamatupidamine, assisteerimine

Solarstone on kiiresti kasvava cleantech-tööstuse liider Põhjamaades, keskendudes uuenduslike päikeseenergia lahenduste väljatöötamisele. Oleme pühendunud, et pakkuda puhta ja jätkusuutliku energia kättesaadavust kogukondadele üle kogu maailma.

Meie meeskonna liikmena on sul võimalus töötada tipptasemel tehnoloogia kallal ja aidata kaasa kliimamuutuste vastu võitlemisele. Otsime kirglikke ja pühendunud inimesi, kes ühineksid meie missiooniga, et anda energiat helgemale tulevikule.

Tööülesanded

  • Töötad koos ettevõtte raamatupidamise koostööpartneriga, korraldades majandusarvestust;
  • Valideerid ostuarved, määrad kinnitusringi, lood seosed raamatupidamise-ja analüütiliste kontodega;
  • Kontrollid müügivõimaluste, pakkumiste ja tellimuste müügikatte ning (eksport) maksude korrektsust;
  • Juhendad ja kontrollid toodete BOM müügikatte arvutusi;
  • Toetad personalijuhti palga-ja maksuarvestuses;
  • Osaled inventuuridel;
  • Osaled ettevõtte majandustarkvara ERP/Odoo juurutamisel ja arendamisel;
  • Assisteerid juhatust, tootmist, ostu- ja laospetsialisti, müügi-, projekti ja paigaldus meeskonda lähtudes kehtivast raamatupidamise seadusandlusest ja ettevõtte töökorraldusest.
  • Toetad meeskonda vajalikke aruannete koostamisel.

Ootused kandidaadile

  • Oled omandamas või omandanud vajalikud teadmised ja oskused, et tegutseda raamatupidajana, finants-või ärijuhina;
  • Tunned kehtivat raamatupidamise alast seadusandlust, oskad koostada deklaratsioone ja majandusaastaaruandeid;
  • Oled keskmisest tugevam tabelarvutuse tarkvarade kasutaja (nt Microsoft Excel, Google Sheets vms);
  • Oled positiivse töösse ja ellusuhtumisega ning julge ja avatud suhtleja;
  • Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja iseseisvus on Sinu  loomuomadused.

Omalt poolt pakume

  • Kaasaegset töökohta Tartus.
  • Pikaaegse kogemusega toetavat meeskonda.
  • Võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengus ja saada osa ettevõte edust.
  • Erialaseid koolitusi enesearendamiseks.
  • Motiveerivat tasu.

    Eesnimi *
    Perenimi *
    Praegune töökoht *
    E-posti aadress *
    Curriculum Vitae *
    Motivatsioonikiri *
    Lisainfo saamiseks kirjutage meile aadressile career@solarstone.com
    Küsi pakkumist