Koguvõimsus – 7.2 MW
Projektide arv – 800+
Vähendatud CO2 emissioone – 7400 t/aasta
Esindatud – 10 riigis

Müügijuht

Solarstone'is (Vaata kõiki töökuulutusi)
Täiskohaga
Viljandi/Tartu
Müük & juhtimine

Solarstone, ehitisintegreeritavate PV-lahenduste liider Põhjamaades, on kordistanud oma müüginumbreid ja müügimeeskonda. Otsime oma tiimi müügijuhti, kes jätkaks numbrite kasvatamist ja korraldaks müügitiimi tööd. Solarstone tegutseb juba 10 turul ning ambitsiooni on enamaks.

Tööülesanded

  • Müügi strateegiline planeerimine ja juhtimine (B2B ja B2C).
  • Analüütika, planeerimine ja kasvustrateegia.
  • Müügieesmärkide loomine ja nendeni jõudmine.
  • Olemasolevate partnerluste kinnistamine ja uste avamine uuteks koostöödeks.

Ootused kandidaadile

  • Varasem müügijuhtimise ja meeskonna manageerimise kogemus. Oled kokku puutunud müügistrateegia loomisega ning uute turgude avamine ja olemasolevate haldamine ei käi sulle üle jõu.
  • Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus ning analüüsivõime. Kõrgemal tasemel inglise keele oskus on möödapääsmatu.
  • Oled osav diginäpp – tunned erinevaid tööriistu, mis aitavad tööd hästi korraldada ning valideerid uusi lendleva kergusega.
  • Süsteemsus. Meile meeldib, kui asjad on väga hästi korraldatud.
  • Oskad leida erinevate osapooltega suheldes leidlikke lahendusi ning mõistlikke kompromisse.

Kasuks tuleb, kui oled ehitussektori taustaga ja oled sina peal katusetoodetega. Teed vahet vatil, voldil ja ampril.

Omalt poolt pakume

  • pikaaegse kogemusega toetavat meeskonda,
  • võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengus ja saada osa ettevõte edust,
  • erialaseid koolitusi enesearendamiseks,
  • motiveeritat tasu.

    Eesnimi *
    Perenimi *
    Praegune töökoht *
    E-posti aadress *
    Curriculum Vitae *
    Motivatsioonikiri *
    Lisainfo saamiseks kirjutage meile aadressile career@solarstone.com
    Küsi pakkumist