Koguvõimsus – 7.2 MW
Projektide arv – 800+
Vähendatud CO2 emissioone – 7400 t/aasta
Esindatud – 10 riigis

Päikesekatuse projekteerija

Solarstone'is (Vaata kõiki töökuulutusi)
Täiskohaga
Viljandi/Tartu
Projekteerimine

Solarstone meeskond otsib päikesekatuste projekteerijat.

Tööülesanded

  • Tehnilise tööprojekti koostamine müügiinsenerile, tootmisele ja kliendile;
  • Ehitus eel- ja põhiprojektide ettevalmistamine vanem-projekteerijale.

  • Solarstone BIM mudelite tootejuhtimine, sh analüüs, puuduste/vigade kaardistamine ning täienduste ja paranduste tellimine arendajalt.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel) projekteerija või arhitekti erialal;

  • Omad teadmisi elektripaigaldiste ja katusekonstruktsioonide ehitusest;

  • Oskad kasutada järgmisi tarkvaraprogramme: ArchiCad,  AutoCad, Revit, SketchUp, Google Workspace, MS Office

  • Oskad heal tasemel eesti ja inglise keelt (nii kõnes kui kirjas);

  • Oled hea suhtleja;

  • Oled võimeline tegema tööd nii meeskonnas kui ka iseseisvalt;

  • Sul on hea tähelepanuvõime.

Omalt poolt pakume

  • Töökoht Viljandi ja/või Tartu kontoris, osaliselt kodukontorist töötamise võimalust;

  • Pikaaegse kogemusega toetavat meeskonda;

  • Võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengus ja saada osa ettevõte edust;

  • Erialaseid koolitusi enesearendamiseks;

  • Motiveerivat tasu.

    Eesnimi *
    Perenimi *
    Praegune töökoht *
    E-posti aadress *
    Curriculum Vitae *
    Motivatsioonikiri *
    Lisainfo saamiseks kirjutage meile aadressile career@solarstone.com
    Küsi pakkumist