Koguvõimsus – 7.2 MW
Projektide arv – 800+
Vähendatud CO2 emissioone – 7400 t/aasta
Esindatud – 10 riigis

Tootmisdirektor

Solarstone'is (Vaata kõiki töökuulutusi)
Täiskohaga
Viljandi
Juhtimine

Solarstone Viljandi tehas otsib ambitsioonikat ja uuendusmeelset tootmisdirektorit.

Tööülesanded

Hakkad ellu viima ettevõtte kasvustrateegiat, vastutad ettevõtte tootmisprotsessi kaasajastamise, digitaliseerimise ja efektiivse juhtimise eest. Sinu ülesanneteks on tootmise digitaalne planeerimine, operatiivne meeskonna juhtimine ning töökvaliteedi üle järelevalve teostamine. Koostöös tehasejuhiga komplekteerid tootmisvahetuste meeskonnad ja planeerid tööajad, tagades tarnekindluse, ressursside optimeerimise ja töö efektiivsuse.

Proaktiivselt tegeled Solarstone tootmise arendamise ja kaasajastamisega, kaardistad investeeringute vajadused ja tagad nende elluviimise. Annad sisendit hankijate ja materjalide valikul. Osaled ISO juurutamisel ja sertifitseerimisel ning tagad, et tootmine võtab omaks kvaliteedijuhtimise standarditest lähtuvaid tootmise põhimõtted, tõstes seeläbi tootmise efektiivsust, läbipaistvust ja kvaliteeti.

Olulise osa Sinu tööst moodustab oma tootmismeeskonna (tehasejuht, tootmistöölised) innustav juhtimine ja arendamine. Hästitoimiva tootmisprotsessi jälgimiseks määrad ja viid ellu tootmise KPI-d, jälgid ja mõõdad neid süsteemselt ning koostad nõuetekohased aruanded. Aitad koordineerida osakondade vahelist koostööd müügist paigalduseni.

Ootused kandidaadile

  • Sul on tehniline kõrgharidus;
  • Sul on varasem tulemuslik tootmise juhtimise kogemus;
  • Sul on praktilised teadmised 5S-meetodist ja LEAN-juhtimisest;
  • Sul on kogemust ISO juurutamisel ja/või kasutamisel tootmisprotsesside juhtimisel;
  • Sa oled väga hea arvuti valdaja (Excel, ERP), Odoo tundmine tuleb kasuks;
  • Sa tunned AutoCAD ja SolidWorks tarkvarasid ning Sul tehniliste jooniste lugemise oskus;
  • Oskad olla mõjus liider ja muudatuste juht;
  • Suhtled eesti, inglise ja vene keeles.

Omalt poolt pakume

  • pikaaegse kogemusega toetavat meeskonda,
  • võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengus ja saada osa ettevõte edust,
  • erialaseid koolitusi enesearendamiseks,
  • motiveeritat tasu.

    Eesnimi *
    Perenimi *
    Praegune töökoht *
    E-posti aadress *
    Curriculum Vitae *
    Motivatsioonikiri *
    Lisainfo saamiseks kirjutage meile aadressile career@solarstone.com
    Küsi pakkumist